Polish Czech English German Russian Spanish

Firma Kris-Tour od ponad 15 lat oferuje Państwu szeroki wachlarz usług transportowych. Nasza oferta jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku w zakresie transportu osób. Znajdziecie w niej Państwo przewozy autokarowe, wynajem autokarów i busów, transport krajowy i zagraniczny. Z nami dotrzecie Państwo bezpiecznie do celu. Doskonała kadra, nowoczesna flota, punktualność i niezawodność to nasze atuty. Pasażerom gwarantujemy profesjonalną i kompleksową obsługę. W misje firmy Kris-Tour wpisana jest solidność. Wyraża się ona w indywidualnym podejściu do każdego kontrahenta. Posiadane doświadczenie zapewnia naszym kinetom dokładną, a zarazem rzetelną kalkulację wyjazdu.


Zatrudniamy wykwalifikowanych kierowców z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, otwartych, pełnych pasji do wykonywanej pracy. Nasi pracownicy to również osoby posiadające odpowiednią wiedzę praktyczną z zakresu mechaniki samochodowej. Kierowcy pozostają w stałym kontakcie z kierownictwem transportu firmy Kris-Tour co umożliwia szybką reakcję w nieprzewidzianych sytuacjach.


Bezpieczeństwo to dla nas podstawa dlatego flota, jaką dysponujemy, przechodzi regularne przeglądy, przestrzegamy przepisów dotyczących ograniczeń prędkości i czasu pracy kierowców. Dysponujemy niezbędnymi licencjami i uprawnieniami do przewozu osób w transporcie krajowym i zagranicznym.


Dbamy o komfort podróży naszych pasażerów. Służymy im pomocą na każdym etapie podróży oraz staramy się umilać czas ciekawymi filmami, muzyką oraz, najważniejszą w naszym odczuciu, miłą atmosferą.